Роздільнянська районна рада
Одеська область
gov.ua Місцеве самоврядування України
  Пошук

Президія

Пресман Олександр Семенович                                  -  голова Роздільнянської районної

                                                                                            ради восьмого скликання;

Александрова Альона Ігорівна                                     -  заступник голови Роздільнянської

                                                                                             районної ради восьмого скликання;

Величко Світлана Геннадіївна                                      - голова постійної комісії з питань

                                                                                            регламенту, депутатської діяльності,

                                                                                            етики та гласності, розвитку

                                                                                            місцевого самоврядування та

                                                                                            адміністративно-територіального

                                                                                            устрою, забезпечення законності та

                                                                                          громадського порядку; голова  депутатської                                                                                                групи "НАШ ДІМ  УКРАЇНА";

Коваленко Андрій Віталійович                                          - голова постійної комісії з бюджету,

                                                                                          банківської діяльності, фінансово-економічних                                                                                                    питань та питань регуляторної політики

Станішевський Олександр Олександрович          - голова постійної комісії з питань   аграрної                                                                                              політики земельних                                                                                                                                            відносин,екології,природокористування,

                                                                                         надзвичайних ситуацій і ліквідаці наслідків;

Юрко Наталія Іванівна                                               -  голова постійної комісії з питань

                                                                                             освіти, культури, молодіжної

                                                                                             політики, фізичної культури і спорту,

                                                                                             охорони здоров'я та соціального

                                                                                             захисту населення;

Колесник Ольга Іванівна                                              -  голова постійної комісії з питань

                                                                                             спільної власності територіальних

                                                                                             громад району, приватизації

                                                                                             комунальної власності, регіонального

                                                                                             розвитку, будівництва, транспорту,

                                                                                             зв'язку, промислової політики,

                                                                                             паливно-енергетичного комплексу,

                                                                                           енергозбереження та житлово-комунального                                                                                               господарства,  підтримки і розвитку підприємницької

                                                                                             діяльності, торговельного і побут

                                                                                           обслуговування населення; голова фракції                                                                                                          «ЄВРОПЕЙСЬКА  СОЛІДАРНІСТЬ»;

Довганенко Ігор Георгійович                                           - голова фракції «За майбутнє»;

                      

Палій Микола Михайлович                                              -  голова фракції «ДОВІРЯЙ ДІЛАМ»;

 

Середа Ігор Сергійович                                                     - голова фракції «СЛУГА НАРОДУ»;

 

Слухінська Ліна Володимирівна                                        - голова фракції "БАТЬКІВЩИНА"

 

 

 

 

                                                                             

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь